01.10.201911:22:02

Чиновника Подільської райдержадміністрації підозрюють в отриманні 117 тис.гривень хабаря

Посадовець управління освіти Подільської райдержадміністрації використовував своє службове становище та отримував неправомірну вигоду від підприємців. Зокрема, за хабарі він надавав антиконкурентні переваги та створював сприятливі умови для перемоги у процедурах закупівель. Наразі чиновнику повідомлено про підозру.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

За даними слідства, йдеться про виконання робіт з капітального ремонту та утеплення фасадів дитячого садка та школи, розташованих на території Подільського району столиці.

«Так, підприємець повинен був систематично передавати працівнику райдержадміністрації неправомірну вигоду, розмір якої визначався залежно від суми перерахованих підприємству коштів, обсягу та видів виконаних будівельних робіт. Посадовець, у свою чергу, контролював безперешкодний переказ бюджетних коштів за укладеними договорами на рахунки приватного підприємства», – розповідають у прокуратурі.

Вказаному посадовцю Подільської райдержадміністрації 30.09.2019 повідомлено про підозру за статтею одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

%d блогерам подобається це: