01.10.201912:26:40

Місцева рада на Київщині бездіяльністю вбиває новий сучасний стадіон.

У Великій Олександрівці на Бориспільщині місцеві депутати ігнорують питання догляду й безпеки сучасної споруди, що з’явилась у селі три роки тому. Суть у тому, що тиждень тому закінчився контракт з охоронною фірмою. До того ж, потрібні гроші для догляду за спорудою – тут функціонує професійний газон, на якому грають три футбольні команди. А також спортивний майданчик у новій парковій зоні може похвалитись інфраструктурою з сучасною огорожею, місцями для глядачів і роздягальнями. Але з невідомих причин більшість депутатів Великоолександрівської сільради вперто ігнорують проблему і не виділяють гроші, хоча в бюджеті вони передбачені. 

Кошти вже зараз необхідні на обслуговування та охорону, яка захищатиме споруду від розграбування і повного занехаяння.

Керівник стадіону Олександр Фещенко жаліється, що не в силах самостійно підтримувати територію. Догляд за стадіоном має бути цілодобовим. Вдень – за травою, вночі – за безпекою. Він з сумом констатує: «Якщо зараз питання цього об’єкту проігнорувати, то пізніше відновлювати його буде в рази важче і дорожче».

Місцеві жителі здійняли галас у соціальних мережах. Люди жаліються, що не хочуть залишитися без такого гарного і доглянутого місця. Вирішити проблему депутати зможуть на найближчій сесії 1 серпня 2019 року. Головне завдання – проголосувати за виділення коштів і продовжити контракт з охоронною фірмою.

%d блогерам подобається це: