01.10.201912:00:14

На вихідних на Хрещатику відбудеться шкільний ярмарок

17 та 18 серпня із 09:00 до 20:00 на Хрещатику проходитиме щорічний загальноміський шкільний ярмарок. Особливістю ярмарку є те, що це соціальний проект, тож усі шкільні речі можна придбати за цінами нижчими на 10-15%, ніж у торговельній мережі.

Про це повідомляють в Київській міській державній адміністрації.

На шкільному ярмарку 2019 буде представлений величезний асортимент товарів від українських і зарубіжних виробників. Зокрема, шкільна форма, рюкзаки та портфелі, одяг і взуття, розумні гаджети, канцелярські товари та багато іншого. Окрім того, для  школярів готують  велику зону розваг та майстер-класів, веселі конкурси та вікторини, ігри з аніматорами, подарунки від партнерів.

Також у рамках заходу відбудеться фестиваль дитячої творчості від «LolaKIDS FEST» та фестиваль дитячої моди «UKRAINIAN KID’S FASHION WEEK» #UKFW.  Близько сотні  юних моделей демонструватимуть кращі колекції 20 українських дизайнерів та брендів.

Об’єкти торгівлі зі шкільною формою, спортивним одягом, взуттям, канцелярією, шкільними рюкзаками і ранцями будуть розташовуватися на широкому тротуарі вздовж проїжджої частини – біля виходу зі станції метро «Хрещатик».

%d блогерам подобається це: