01.10.201912:53:31

Нардепом від одномандатного округу №70 може стати відомий “активіст в законі”

Відомий на Закарпатті організатор сумнівних “акцій протесту” Павло Павлов, який є фігурантом ряду кримінальних справ, уже цієї неділі може бути обраний у народні депутати за одномандатним округом №70. Притягнення Павлова до відповідальності значно ускладниться через депутатську недоторканність. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Із лютого 2019 р. триває судовий розгляд кримінальної справи, де Павлов проходить як винуватець смертельної ДТП https://pmg.ua/crime/77683-vidomyy-zakarpatskyy-aktyvist-pavlo-pavlov-mozhe-sisty-za-graty-na-8-rokiv. “Подвиги” закарпатського активіста – грубе порушення ПДР, створення аварійної ситуації, наїзд на пішохода, ненадання допомоги потерпілому, що спричинило його смерть, а також спроба знищити речовий доказ https://zakarpattya.net.ua/News/176777-U-sotsmerezhakh-napoliahaiut-shcho-avto-psevdoaktyvista-Pavlova-shcho-zhorilo-vnochi-ie-tym-shcho-smertelno-travmuvalo-cholovika-bilia-Uzhhoroda – власне авто, де мали зберегтися сліди пошкодження.

На сьогодні кандидат у народні депутати Павло Павлов перебуває під домашнім арештом https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=0a4duBjco2s у нічний час. Вдень йому заборонено залишати територію смт Великий Березний, де він проживає. Про це йдеться в матеріалі “Закарпаття онлайн”.

Як повідомляють закарпатські джерела, П. Павлову вручена підозра у скоєнні іншого злочину за статтею про хуліганство (спровокована ним сварка та бійка з головним інженером закарпатського Облавтодору). До цього проти “активіста” заведені численні кримінальні провадження через незаконне перекриття автодоріг, перешкоджання руху на державному кордоні, перешкоджання роботі підприємств, хуліганські дії, в тому числі образи та побиття. 

Раніше екс-заступник Генерального прокурора України Юрій Севрук пояснив, що депутатська недоторканність фактично унеможливлює будь-яке розслідування кримінальних справ щодо народних обранців. Неможливим є не лише притягнення нардепів до відповідальності, а й проведення будь-яких слідчих дій щодо них – на це потрібен дозвіл Верховної Ради.

«Фактично, на законних підставах правоохоронні органи не можуть на даний час проводити слідчі дії щодо народних депутатів, в тому числі і негласні. Вони повинні вишуковувати інші механізми», – каже Севрук.

Він вважає, що потрібно створити такий баланс, який зробить можливим і ефективну діяльність правоохоронних органів, і забезпечення незалежності народних депутатів у їхній політичній діяльності.

%d блогерам подобається це: