01.10.201912:00:13

Реконструкція столичного зоопарку: у вересні планують відкрити новий вхід з підземним океанаріумом

Новий вхід до зоопарку буде знаходитись на розі проспекту Перемоги та вулиці  Зоологічної. Перед новим входом вже встановили скульптуру «Жирафа» заввишки 15 метрів, яку добре видно з проспекту Перемоги. Наразі будівельники працюють, аби невдовзі презентувати гостям зоопарку новий вхід із підземним океанаріумом, зводять універсальний вольєр для тварин і птахів та приматник.

Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко.

«Скоро столичний зоопарк постане перед гостями в оновленому форматі. Роботи з реконструкції зоопарку тривають. Потрапити у зоопарк через новий вхід можна буде вже у вересні. Будівництво універсального вольєру плануємо завершити до кінця цього року. А приматник – влітку наступного», – повідомив Кличко.

За інформацією мера,  планують оновити формат зоопарку – створити максимально наближені до природніх умови утримання для тварин.  Щоб у столичному зоопарку не було кліток, а був відкритий простір. Для цього використовуємо досвід наших європейських колег із Німеччини, Франції, Швейцарії. Переконаний, київський зоопарк повинен стати одним з найкращих зоопарків Європи!» – підкреслив мер столиці.

%d блогерам подобається це: