01.10.201911:28:18

У столиці відбудеться міжнародний конкурс молодих дизайнерів

Цієї п’ятниці, 20 вересня, у Києві відбудеться фінал п’ятого міжнародного Конкурсу молодих дизайнерів New Fashion Zone.  Захід відбудеться на вул. Набережно-Лугова, 8, «Ізоляція. Платформа культурних ініціатив».

За інформацією організаторів, представників ГО «Нью Фешн Зон», цього року свої роботи презентували дизайнери з 17 країн: України, Казахстану, Узбекистану, Молдови, Німеччини, Данії, Польщі, Китаю, Чехії, Грузії та інших. У цілому надійшло 698 заявок з усіх регіонів нашої країни та з-за кордону.

Фінал конкурсу – це третій етап змагання, де переможці кастингу продемонструють міжнародному журі свої навчальні колекції з шести луків.

Під час фіналу також пройде форум «Україна – конкурентоспроможний гравець на світовому ринку Арраrеl&Textile». Cпікepи форуму – лідери fashiоn індустрії, великі українські підприємства легкої промисловості – поділяться успішніми кейсами, реальним досвідом виходу і роботи на міжнародному ринку, прикладами масштабування бренду і роботи з міжнародними байерами.

Зокрема, пройде майстер-клас зі зростання продуктивності та ефективності для компаній легкої промисловості від топ-менеджерів великої німецької компанії TRIGON SЕLЕСТ. Крім того, представлять міжнародну програму сертифікації та просування постачальників одягу.

%d блогерам подобається це: