01.10.201911:48:41

В Дніпровському районі столиці відкриють нову «розумну» школу

2 вересня в Києві відкриють нову, енергоефективну та «розумну» школу в Дніпровському район. Школа знаходиться на вулиці Хорольській, 19. Наразі на об’єкті завершують ремонтні роботи, встановлюють сантехніку, а також обладнання в спортивних залах, актовому залі, тривають роботи з благоустрою території.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, школу фактично будували заново.  «Школа буде комфортною та сучасною. На зразок енергоефективної та «розумної» школи № 334 на Харківському масиві, яку ми відкрили минулого року. І, до того ж, найбільшою школою в Києві та однією з найбільших шкіл в Україні. 2 вересня, в понеділок, запрошуємо і батьків, і учнів у нову і гарну школу», – додав Віталій Кличко.

Раніше тут функціонувала стара двоповерхова будівля школи, зведена більше 100 років тому. Її демонтували і звели нове, сучасне 4-поверхове приміщення. Школа розрахована на 36 класів. Навчатимуться тут більше тисячі школярів. На першому та другому поверхах розмістять початкову школу, на третьому та четвертому – середню та старшу школу.

Будівля енергоефективна, зі своїм тепловим пунктом. Кожен клас обладнано датчиком температури, за допомогою якого здійснюватиметься автоматичне регулювання подачі тепла в навчальні кабінети.  Для економії електроенергії встановлюють тільки енергоефективне обладнання та LED-освітлення.

Освітній заклад матиме три спортзали, басейн, актовий зал, бібліотеку, медичний блок, їдальню, музей, тир. Ігрові кімнати та спальні кімнати для молодших класів. У школі буде все необхідне обладнання для цікавого та ефективного навчання – інтерактивні екрани, системи для вивчення іноземних мов, комп’ютерні класи.

Школа на Хорольській буде зручна для людей з інвалідністю – тут облаштували входи у будівлю на рівні землі, передбачили ліфти та пандуси. Будівля має відеоспостереження, охоронну сигналізацію, систему протипожежного захисту.

%d блогерам подобається це: