01.10.201912:20:11

В столиці відкрився інноваційний музей української історії

У музеї «Становлення української нації» загалом розміщено  більше сотні фігур видатних українських постатей. Композиції обладнали візуальними та шумовими ефектами, деякі із фігур «підморгують», та навіть «розмовляють» із відвідувачами.

Загалом музей має понад 25 експозицій з історичним контентом, які  розроблені згідно з наукових досліджень великої команди вчених, музеїв та українських і європейських інститутів.

Серед експонатів ті, хто рухав історію протягом 6-ти епох: політичні реформатори, науковці, письменники і навіть сучасні зірки шоу-бізнесу.

Тут і постаті Ярослава Мудрого, Тараса Шевченка, Роксолани, Богдана Хмельницького, Княгині Ольги, Степана Бандери та інших славетних українців. Також зірки українського шоубізу – Кузьма, Скрипка та Джамала. Окрема експозиція присвячена сучасним героям – кіборгам з Донецького аеропорту, волонтерам та добровольцям АТО.

Над зовнішністю та костюмами 4 роки працювали десятки науковців.

«Вся інформація транслюється в дуже незвичній інноваційній формі: запахи, діорами, звуки, 3D-проекції, унікальні фігури, що максимально передають зовнішність людини (синці, волосся, зморшки, пігментація тощо), деякі з них розмовляють та підморгують відвідувачам. Для дітей є окремі стенди для легкого та швидкого сприйняття інформації,- повідомляють на сайті музею.-  За 1,5-2 години можна ознайомитися з багатовіковою історією української нації, належно оцінити її місце в родині європейських народів».

 

%d блогерам подобається це: