01.10.201914:59:10

Відбудеться фестиваль Kyiv Comic Con

Фестиваль відбудеться 1 червня.

Kyiv Comic Conце перший в Україні фестиваль популярної культури, який об’єднує всі її прояви: кіно, комікси, фантастичну літературу, косплей, відео та настільні ігри, аніме та мангу.

Kyiv Comic Con відвідають актори Річард Брейк (Король Ночі в «Грі Престолів», Джо Чілл в «Бетмен: Початок». Інші ролі: «Doom», «Kingsman: Таємна служба», «Надприродне», «Грімм», «Менді» та ін.), Предраг Бєлац («Гаррі Поттер», «Хроніки Нарнії», серіали «Борджіа» та «Діти Дюни» та ін.), Анна Молєва (обличчя Елізабет з гри BioShock Infinite); відомі польські письменники (Роберт М. Веґнер, Анна Каньтох) та розробники відеоігор світового рівня (Ubisoft, The Farm 51).

Усі відвідувачі фестивалю зможуть відвідати відкриту зустріч з Річардом Брейком та Предрагом Бєлацом. Окрім зустрічей із голлівудськими кіноакторами в кінопрограмі цього року — презентації найочікуваніших українських кінорелізів від FILM.UA Group та студії «Червоний собака», а також лекції фахівців галузі. У фокусі літературної програми фестивалю — візит відомих польських фантастів Роберта М. Веґнера та Анни Каньтох.

Комікс-програма теж буде насиченою: на відвідувачів чекає Велика Презентація Коміксів від провідних комікс-видавництв та оголошення нових франшиз, які незабаром з’являться в перекладі українською.

Геймери зможуть узяти участь у кіберспортивних змаганнях, пограти в найаткуальніші новинки на консолях та в лампові хіти дитинства на ретро-техніці. Фанати зможуть поспілкуватися з титанами ігрової індустрії і випробувати їхні останні розробки.

Придбати квитки можна через сайт фестивалю і на місці. Дітям до 8 років включно у супроводі дорослих вхід безкоштовний.

%d блогерам подобається це: