01.10.201912:00:15

Вперше за шість десятиліть капітально відремонтують дах столичної Консерваторії

Капітальний ремонт даху Національної музичної академії України ім. Петра Чайковського не проводився з часів побудови Оперної студії та об‘єднання частково зруйнованого готелю «Континенталь» з будівлею Студії і створення єдиного архітектурного ансамблю Київської консерваторії.

Про це повідомляє сайт «Музика України».

За інформацією ректора академії Максима Тимошенка, за фасадом Консерваторії існує  чимало недоліків. «Тріщини у стінах, іржаві комунікації… Та головне – проблемний дах. Наші співробітники просто не встигають латати діри, крізь які протікає вода, надуває сніг. «Клаптиковий» ремонт вже не допомагає. Потрібне комплексне рішення, тобто повноцінний капітальний ремонт приміщення. І є вічна проблема – кошти».

Врешті, вперше за 62 роки, приступили до капітального ремонту даху. Ремонт проведуть за кошти китайського приватного підприємства «Юнчанледі» та за сприяння Міжнародної Хеншуйської Академії Музики і Адміністрації економічної зони Хеншуй.

За інформацією радника ректора Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського Юрія Луценка, відбір підрядника проводився на конкурсній основі.

Тимошенко сподівається, що «нарешті з холодом в аудиторіях та з 76-ма дірами в даху консерваторії буде покінчено» – завдяки китайським партнерам.

%d блогерам подобається це: