01.10.201911:53:36

Вздовж Набережного шосе збудують веломагістраль довжиною майже 5 км

Між Поштовою Площею і мостом ім. Патона збудують новий веломаршрут. Його довжина – орієнтовно 4,8 км. Тут планують встановити майданчики для відпочинку, а також влаштувати «вуличну майстерню» для велосипедів.

Про це повідомили у КК «Київавтодор».

Як зазначив генеральний директор КК «Київавтодор» Олександр Густєлєв, крім самої велодоріжки, яку виконають із асфальтобетону, там з’являться велопарковки, навігація, LED-освітлення. «Це буде один із наймасштабнішних проектів створення велоінфраструктури у столиці», – зазначив Густєлєв.

Олександр Густєлєв додав, що веломагістраль збудують уздовж зеленої зони на місці демонтованої трамвайної колії. Пропонується, що світлодіодні покажчики напрямку руху будуть виконані за технологією LED-каміння.

Розмітку на велодоріжці нанесуть холодним двокомпонентним пластиком. Уздовж веломаршруту буде встановлено майданчики для відпочинку із затінком. Також облаштують пішохідну прогулянкову зону, яка буде відокремлена від велочастини. Тротуар буде виконано з ФЕМ-мощення.

Роботи з проєктування виконуватиме переможець тендеру в  системі ProZorro ТОВ «Інститут Проектування Інфраструктури Транспорту» (м. Харків). Згідно календарного плану укладеного договору, робочий проєкт у повному обсязі має бути виконаний у квітні 2020 року.

%d блогерам подобається це: